in

Головне – навіщо: китайці побудували електричний танк за $3000

Торговий майданчик Alibaba іноді дивує незвичайними пропозиціями. Як наприклад, цей електричний танк для дорослих та дітей. Його габаритна довжина – 2,15 м. Салон розрахований на двох людей. Гармата – шматок пофарбованої ПВХ-труби. Гусениці також виглядают не надто переконливо.

У рух танк приводиться двома електродвигунами, які сумарно генерують 8 к.с. Як зазначається, цієї потужності достатньо для транспортування двох дорослих «танкістів». Максимальна швидкість обіцяна лише на рівні 30 км/год. Для подолання складних ділянок, наприклад підйомів на височину, передбачено низькошвидкісну передачу, яка урізає швидкість до 5 км/год. Зі слів продавця, танк здатний долати схили до 40 градусів.

Ємність акумуляторного блоку – 14,4 кВт•год, що можна порівняти з флагманським електричним мотоциклом. І це не якийсь дешевий свинцево-кислотний акумулятор, а літій-іонний.

У салоні танку встановлено звичайне кермо та педаль газу, що не характерно для гусеничного транспортного засобу. Більш логічно виглядали б традиційні важелі, які відповідають кожен за свою гусеницю.

Коштує такий танк – 3000 доларів, але зрештою з урахуванням транспортування, митних зборів, різних платежів та податків він може обійтися в декілька разів дорожче.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобіль Tesla Model S зняли на відео під час тайфуну.

За матеріалами: Electrek

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Черговий рубіж: Tesla оголосила про випуск 5 мільйонів електромобілів за 15 років

Електромобіль Nissan Ariya отримає спортивну версію Nismo: опубліковані фото з Нюрбургрингу