in

Відео дня: електромобіль встановив рекорд швидкості, розігнавшись до 100 км/год менш ніж за секунду

Швейцарський електромобіль AMZ Racing mythen став новим світовим рекордсменом швидкості. Електричний карт, побудований студентською командою, розігнався з місця до 100 км/год за 0,956 секунди. Зробив він це на ділянці завдовжки 12,24 метри. Результат занесено до Книги рекордів Гіннеса.

Нинішнє досягнення далеко не перший успіх Академічного автоспортивного клубу Цюріха (AMZ), до складу якого входять студенти ETH Zurich та Люцернського університету прикладних наук. Попередні рекорди були зафіксовані у 2014 та 2016 роках.

Усі ці роки AMZ змагається за першість із командою Штутгартського університету. У вересні минулого року їхній карт розігнався до 100 км/год за 1,461 секунди, покращивши попереднє досягнення на 0,239 секунди.

Час AMZ виявився в 1,5 рази меншим. Досягти такого феноменального результату команді вдалось завдяки новому боліду Mythen. Маленький карт вагою всього 140 кг оснащений 326-сильним мотором. Чіпляти за дорогу маленькому «силачеві» допомагає вакуумний вентилятор, який створює значну притискну силу навіть у стані спокою.

Як раніше повідомляв Autogeek, Nio відзвітувала про 30 мільйонів замін батарей в електромобілях.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Яскравий концепт Sport Mobility: Subaru показала провісника нового BRZ

Stellantis вклався грошима в китайського виробника електромобілів Leapmotor: в концерні розповіли, навіщо