in ,

Honda запустила в серію міні-електромобіль Shogo для пацієнтів дитячих лікарень

Honda спільно з американськими дилерськими асоціаціями реалізує програму забезпечення дитячих медичних центрів крихітними електромобілями Honda Shogo. У рамках проєкту компанія випустить 60 електромобілів, які передадуть до дитячих лікарень по всій території США.

Основною для них став оригінальний Honda Shogo, розроблений командою добровольців із інженерів компанії та переданий у грудні 2021 року до дитячої лікарні округу Оріндж, Каліфорнія. На ньому маленькі пацієнти їздили на прийом до лікаря та процедури.

Нова версія Shogo спроєктована та виготовлена компанією Honda Performance Development (HPD) у Каліфорнії «з використанням гоночної технології» бренду та з урахуванням віку водіїв – від 4 до 9 років. Керується він за допомогою механізму пуску/зупинки на кермовому колесі. Швидкість регулюється в діапазоні від 1,5 до 8 км/год, що дозволяє контролювати маленьких лихачів у коридорах лікарні.

Для полегшення доступу до салону Honda Shogo позбавлений дверей. У відкритому передньому багажнику можна перевозити іграшки та інші предмети, які дитина хоче взяти із собою на процедуру. На кормі передбачено штатив для крапельниці та заднє кермо для керування автомобілем супроводжуючою особою.

Перед поїздкою слот номерного знака Honda Shogo можна налаштувати так, щоб на ньому відображалось ім’я кожної дитини-водія.

Перші два екземпляри вже передані до дитячих лікарень в Акроні, штат Огайон, та в Індіанаполісі, Індіана.

Як раніше повідомляв Autogeek, Honda показала електричний скутер розміром з рюкзак.

За матеріалами: Electrek

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: у Чехії випробовують безпілотну вантажівку Tatra Force

Електрифікована класика: у Монако показали культовий кабріолет Mercedes-Benz SL W113 на батарейках