in ,

Відео дня: електромобіль Hyundai loniq 6 провалив “лосиний” тест

На YouTube-каналі km77.com., який щоразу радує підписників тестами нових автомобілів, з‘явилося відео. Цього разу перевірку на керованість влаштували Hyundai lonig 6 2023 модельного року.

Перед заїздом на автомобіль встановили Nexen NFera Sport EV розмірністю 245/55 R18, які підходять для електромобілів. Першим був слалом. Смугу перешкод Hyundai loniq 6 вдалося пройти за 24,9 секунди. Зі слів еспертів, це посердній результат. Наприклад, Subaru Solterra та Alfa Romeo Tonale були у цьому іспиті прудкішими.

Розчарував loniq 6 й у так званому «лосиному тесті». Подолати смугу перешкод, не зачепивши конуси, автомобілю вдалося лише на швидкості 72 км/год, тоді як прохідними вважаються 77 км/год.

Серійне виробництво Hyundai Ioniq 6 почалося у липні минулого року. У листопаді того ж року він отримав максимальні «п’ять зірок» у рейтингк Euro NCAP за захист дорослих пасажирів, дітей та пішоходів, а також за роботу систем безпеки. Але, на думку авторів km77.com., йому в незавадило трохи покращити керованість.

Ioniq 6 доступний у трьох модифікація: двох задньопривідних та одній повнопривідній. На «лосиний тест» експерти взяли задньопривыдную версію з одним двигуном потужністю 228 к.с. Максимальний крутний момент агрегату – 350 Нм. Емність тягової батареї – 77,4 кВт•год. З місця до 100 км/год автомобіль прискорюється за 74 секунди. Максимальна швидкість складає 185 км/год.

Як раніше повідомляв Autogeek, Mercedes-AMG тестує одразу два нових плагін-гібридних E-Class.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Париж став першою європейською столицею, де заборонили використання прокатних електросамокатів

Майже 300 “сил” за $140 000: класичний Mini Cooper схрестили з Tesla