in

Від ідеї до авто – 3 місяці: перший прототип Tesla Cybertruck побудували всього за 93 дні

Свого часу Ілон Маск наказав новоствореній команді у Tesla створити перший прототип електричного пікапа Cybertruck всього за 90 днів після затвердження проекту.

У нещодавньому інтерв’ю для Top Gear головний дизайнер Tesla Франц фон Хольцхаузен і віце-президент з інженерних питань Ларс Мораві розповіли один цікавий епізод, який показує, наскільки швидко Tesla створила Cybertruck, незважаючи на те, що на його запуск знадобилося чотири роки.

“Ілон хотів отримати перший прототип за 90 днів. І я думаю, що він зробив це, щоб керувати рішеннями. Коли у вас є 90 днів на створення прототипу, немає часу сперечатися. Ви просто повинні вибрати найкращу річ і йти”, – сказав Мораві.

Спочатку Маск наказав завершити прототип протягом більш розумних 180 днів після надання зеленого світла фактичному трикутному дизайну, який йому представили Франц та його команда. Але згідно зі спогадами Морвея, Маск зрештою вдвічі скоротив термін під час тієї ж розмови до 90 днів.

Мораві також додав, що в результаті команді знадобилось 93 дні, щоб зробити прототип нового авто. Франц також згадує, що саме прийняття рішення щодо дизайну було предметом суперечок на ранній стадії розробки.

“Кілька років тому почалася розмова про те, що, зрештою, Tesla потрібно буде створити пікап”, – сказав Франц.

Франц також згадує, що в перші дні планування Cybertruck команда поставила Lotus Esprit Ілона Маска в своїй студії. Якщо ви не знали, у 2013 році Маск купив реквізит підводного човна Espirit із фільму про Джеймса Бонда 1977 року майже за 1 мільйон доларів і мріяв перетворити його на справжній підводний човен. Команда дизайнерів також черпала натхнення у Lockheed F-117 Nighthawk і Lamborghini Countach.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla та Ілон Маск знали про критичний дефект автопілота.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Залишилось потерпіти півроку: у GM кажуть, що їх електромобілі перестануть бути збитковими з середини 2024 року

До 600 км на одному заряді: електричний кросовер Lexus RZ 300e отримав базову версію