in

Залишилось потерпіти півроку: у GM кажуть, що їх електромобілі перестануть бути збитковими з середини 2024 року

Ні для кого не секрет, що електромобілі залишаються дорожчими у виробництві, ніж традиційні моделі з ДВЗ, але в General Motors вірять, що їхні електромобілі стануть прибутковими вже з другої половини 2024 року.

Американський виробник автомобілів наводить кілька причин, чому він скоро перестане втрачати гроші на кожному електромобілі, який він будує. За словами головного фінансового директора Пола Джейкобсона, серед причин – збільшення обсягу виробництва, більш сприятливий для клієнтів асортимент автомобілів і зниження витрат на акумулятори. Останній пункт є особливо важливим.

Джейкобсон сказав учасникам нещодавньої конференції інвесторів Barclays, що масштабування виробництва акумуляторів спільного підприємства зменшить залежність від імпортних акумуляторних елементів. Крім того, компанія зможе скоротити витрати на сировину більш ніж на 4000 доларів на кожному авто. На шляху GM до прибутковості електромобілів допоможуть кредити на викиди парникових газів, федеральні податкові кредити, бізнес BrightDrop і GM Energy, а також цифрові технології.

Хоча у GM впевнені, що їх електромобілі незабаром стануть прибутковими, у компанії все ще планують перенесення початку виробництва електричних пікапів Chevrolet Equinox EV, Chevrolet Silverado EV RST і GMC Sierra EV Denali.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, GM повернеться до Європи з електромобілями Cadillac Lyriq та GMC Hummer EV

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Змінює пріоритети: Rolls-Royce хоче продати підрозділ з розробки електричних двигунів для літаків

Від ідеї до авто – 3 місяці: перший прототип Tesla Cybertruck побудували всього за 93 дні