in

Змінює пріоритети: Rolls-Royce хоче продати підрозділ з розробки електричних двигунів для літаків

Британська компанія вважає, що синтетичне авіаційне паливо є єдиним шляхом для великих авіалайнерів досягти нульових кліматичних цілей, саме тому й вирішила позбавитись свого підрозділу з розробки електромоторів для авіації.

Відомо, що Rolls-Royce суттєво розширить свій бізнес з розробки реактивних двигунів і планує продати свій підрозділ електричних літаків, який розробляє електричні силові установки для невеликих літаків і аеротаксі.

Rolls-Royce PLC, який зараз очолює Туфан Ергінбілгіч, прагне швидко збільшити прибутки та скоротити витрати. Нещодавно компанія скоротила 2500 керівних і адміністративних посад і хоче підвищити операційну маржу для свого підрозділу реактивних двигунів з 2,5% у 2022 році до 15–17% у “середньостроковій перспективі”.

Виступаючи на нещодавньому дні ринків капіталу Rolls-Royce, Ергінбілгіч заявив, що він розглядатиме варіанти “виходу” з бізнесу Rolls-Royce Electrical, який працював над електричними двигунами. Він сподівається продати бізнес або, принаймні, зменшити свою позицію в компанії до міноритарної частки. У компанії вважають, що її електричний підрозділ представлятиме хорошу цінність для третьої сторони і дозволить їй краще зосередитися на своїй основній діяльності в енергетичних системах, обороні та цивільній авіації.

Незважаючи на відмову від електричних силових агрегатів, Rolls-Royce продовжує прагнення зменшити свій вплив на навколишнє середовище. Ергінбілгіч сказав інвесторам, що екологічно чисте авіаційне паливо, яке розробляє компанія, буде єдиним шляхом для великих авіалайнерів досягти нульових кліматичних цілей. Зазначається, що Rolls-Royce також продовжує розвивати водневі технології у партнерстві з EasyJet.

“Rolls-Royce перебуває на вирішальному етапі своєї історії. Після потужного початку нашої програми трансформації сьогодні ми викладаємо чітке бачення шляху, який нам потрібно зробити, і областей, на яких ми повинні зосередитися. Ми створюємо високопродуктивний, конкурентоспроможний і зростаючий Rolls-Royce, який матиме фінансову силу, щоб контролювати та визначати свою власну долю”, – сказав Ергінбілгіч.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, британці перетворили класичний Rolls-Royce на електромобіль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З вражаючим запасом ходу у 1000 км: компанія CATL показала нову платформу для електромобілів

Залишилось потерпіти півроку: у GM кажуть, що їх електромобілі перестануть бути збитковими з середини 2024 року