in

Французький стартап VoltAero запустить сервіс аеротаксі на гібридних літаках

Пасажирські перельоти в аеротаксі стануть реальністю з 2023 року.

Французька компанія VoltAero оголосила про готовність забезпечити приватні перельоти на гібридних літаках Cassio власної розробки. Запустити сервіс аеротаксі стартап планує вже з 2023 року. Пасажирів обслуговуватимуть чотиримісні Cassio 330, шестимісні Cassio 480 та десятимісні Cassio 600.

Силова установка літака представляє собою двигун внутрішнього згоряння, доповнений кількома електромоторами. Працює система так, що потужність може подаватися безпосередньо на гвинт в повністю електричному, гібридному та «важкому» режимах.

Перельоти до 200 км VoltAero Cassio виконує на електротязі. М’який гібридний діапазон – від 200 до 600 км та важкий гібридний для далеких польотів – до 1200 км. Максимальна швидкість польоту – 360 км/год. Для зльоту досить смуги протяжністю 550 метрів.

З жовтня 2020 року переобладнаний Cessna 337 Skymaster здійснив понад 80 перельотів, що дозволило VoltAero почати процес сертифікації свого гібридного літака.

Підняти в небо повномасштабний прототип аеротаксі Cassio та отримати сертифікат для серійного виробництва і експлуатації французи планують до кінця 2022 року. Це дозволить почати пасажирські перевезення вже у 2023 році.

Замовити політ можна буде через додаток, який для VoltAero розробила компанія KinectAir. Він аналогічний додаткам для виклику звичайного таксі. Користувач може обрати маршрут, дату та кількість пасажирів.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Сінгапурі запустять електричне літаюче таксі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: бетонні блоки впали на електромобіль Tesla прямо під час руху

Воднева вантажівка Hyundai X-Cient Fuel Cell долатиме 400 км без дозаправки: 1600 штук приготували для Європи