in ,

Воднева вантажівка Hyundai X-Cient Fuel Cell долатиме 400 км без дозаправки: 1600 штук приготували для Європи

До 2025 року в Європі планують продати 1600 вантажівок Hyundai X-Cient Fuel Cell.

Компанія Hyundai готує свою водневу вантажівку до виходу на нові ринки. Оновлену версію тягача X-Cient Fuel Cell представлять наприкінці цього літа. На даний момент південнокорейський «водневик» представлений тільки на ринку Швейцарії, але вже восени придбати вантажівку можна буде й у деяких інших країнах Європи.

До 2025 року компанія планує продати європейцям 1600 вантажівок Hyundai X-Cient Fuel Cell. У порівнянні з 46 одиницями, проданим на даний момент в Швейцарії, це величезний ривок. Як повідомили у компанії, до кінця цього року швейцарським клієнтам доставлять 160 вантажівок оновленої версії.

Модернізований X-Cient Fuel Cell оснащений електродвигуном потужністю 350 кВт (476 к.с.), який живиться від водневої установки. Максимальний крутний момент агрегату – 2237 Нм. Об’єм балонів для зберігання водню – 37 кг. Цього вистачає на 400 км шляху. Від спеціальної станції балони вантажівки заповнюються воднем приблизно за 8 хвилин.

Плани по просуванню Hyundai X-Cient Fuel Cell на світовий ринок включають і Китай. На місцевому ринку продажі водневого тягача стартують вже найближчим часом.

Як раніше повідомляв Autogeek, безпілотна вантажівка проїхала між штатами на 10 годин швидше, ніж тягач із водієм.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Французький стартап VoltAero запустить сервіс аеротаксі на гібридних літаках

1,97 сек до сотні за €2 000 000: електричний гіперкар Rimac C_Two отримав нову назву та пішов у серію