in ,

Nikola Motors офіційно представила свою першу водневу вантажівку: зібрано більше 200 штук

Nikola Motor офіційно представила свою вантажівку на водневих паливних елементах. Презентація відбулася на заводі компанії в Куліджі, штат Арізона. На церемонії були присутні клієнти, дилери мережі продажу та обслуговування Nikola, урядовців, відомі бізнесмени та громадські діячі Фінікса.

Як повідомляється, на даний момент Nikola зібрала 223 замовлення на вантажівку від 23 клієнтів. Серед замовників такі оператори автопарків, як JB Hunt, AJR Trucking, Biagi Bros, TTSI та BayTech.

Складання налагоджено на універсальній складальній лінії, яка дозволяє виробляти вантажівки на водневих паливних елементах та на акумуляторних батареях. Підприємство може досягти річної виробничої потужності приблизно 2400 вантажівок у три зміни.

Також на четвертий квартал цього року заплановано запуск лінії збирання силових модулів паливних елементів. Самі модулі постачатиме компанія Bosch.

Цього року Nikola Motor зазнала кількох радикальних змін. Зокрема, у серпні пішов генеральний директор компанії. Це сталося лише за кілька днів після того, як прийшов новий генеральний інженер. Крім того, цього року Nikola перейменувала спільне підприємство із автомобілебудівною компанією Iveco.

Як раніше повідомляв Autogeek, пиво Carlsberg планують доставляти виключно електровантажівками.

За матеріалами: Electrive

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Renault готується представити бюджетний кросовер Kardian: опубліковані офіційні фото

Понад 1730 км за день: електричну вантажівку Tesla Semi перевірили на працездатність