in

15 хвилин за 300 євро: в Сінгапурі запустять електричне літаюче таксі

Комерційну експлуатацію літаючих таксі на електротязі планують почати до кінця 2023 року.

Німецька компанія Volocopter, яка займається виробництвом електричних пілотованих вертольотів-мультикоптерів надлегкого класу, планує запустити в Сінгапурі сервіс літаючих таксі. Основними його користувачами будуть туристи. За можливість протягом 15 хвилин милуватися красотами Сінгапуру з висоти пташиного польоту доведеться викласти 300 євро.

Спочатку польоти над затокою будуть індивідуальними, а по мірі розвитку сервісу місце пілота займе другий пасажир, оскільки електричний коптер може пересуватися автоматично. Також планують освоїти транскордонні маршрути та трохи знизити ціни, але до запуску сервісу наприкінці 2023 року всі ще може змінитися. Крім того, попереду етап узгодження з регуляторами не тільки в Сінгапурі, а й в Європі.

Як повідомляється, організацією польотів та обслуговуванням парку авіатаксі буде займатися команда з 50 фахівців Volocopter. Виходячи на ринок пасажирських перевезень Сінгапуру, німецька компанія розраховує обійти конкурентів і першою запустити комерційну експлуатацію пасажирських електрольотів.

Зараз коптери з вертикальним зльотом та посадкою використовуються переважно для відеозйомки та доставки невеликих вантажів, але в найближчому майбутньому вони зможуть підняти в повітря й людину.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Сеулі випробували новий вид міського транспорту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ніхто не купуватиме? Електромобіль Geely Geometry A білоруського виробництва оцінили в $30 тисяч

500 км ходу та зарядка за 10 хвилин: Toyota розробила новий твердотільний акумулятор для електромобілів