in

Ніхто не купуватиме? Електромобіль Geely Geometry A білоруського виробництва оцінили в $30 тисяч

Серійне виробництво електроседана Geely Geometry A на заводі «БелДжі» може початися у 2021 році.

Чотири електроседани Geely Geometry A доставили до Білорусі навесні цього року. Три автомобілі відправили в шоуруми для вивчення попиту, один залишився на заводі «БелДжі», на якому налагоджено великовузлове складання легкових автомобілів Geely. В цехах заводу планують налагодити й випуск електроседана Geometry A.

Інформацією про просування в цьому напрямку в ефірі Першого національного каналу Білоруського радіо поділився директор «БелДжі» Геннадій Свідерський. З його слів, під час технічного тестування Geely Geometry A виявилися проблеми, які треба вирішити до запуску виробництва.

Одна з них – вартість. За оцінками, якщо вартість Geely Geometry А перевищить 30 тисяч доларів США, модель залишиться незатребуваною на місцевому ринку. Це питання ще належить обговорити з китайськими партнерами. Якщо вдасться домовиться про ціну, активне впровадження електромобіля почнеться вже у 2021 році.

Ще однією проблемою може стати зарядка. Майбутнім власникам доведеться звикати, що вона займає набагато більше часу, ніж заправка звичайної машини з двигуном внутрішнього згоряння.

Як раніше повідомляв Autogeek, Mercedes та Geely створюють нову компанію з виробництва електромобілів у Європі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Mercedes-Benz позбувся заводу Smart: на ньому вироблятимуть позашляховики Ineos Grenadier

15 хвилин за 300 євро: в Сінгапурі запустять електричне літаюче таксі