in

З 94-річною витримкою: британці перетворили класичний Rolls-Royce на електромобіль

Компанія Electrogenic показала свій останній проект класичного авто на електротязі. Британські інженери перевели на електротягу Rolls-Royce Phantom II 1929 року випуску.

Всього було випущено 1681 екземпляр Rolls-Royce Phantom II. З заводу конкретний електрифікований класичний автомобіль оснащений кузовом від ательє Mulliner & Co. і потужним 7,7-літровим рядним шестициліндровим двигуном.

Зараз його зняли з автомобіля, але не викинули, оскільки новий проект – це повністю “зворотня” електрична конверсія. На його місці встановлена батарея ємністю 93 кВт*год. Щоб забеспечити універсальність кріплень, команда зробила 3D-сканування автомобіля та використала цифрові інструменти проектування, щоб знайти найкраще, найменш нав’язливе місце для розміщення акумуляторів.

Акумулятор передає енергію до електродвигуна потужністю 201 к.с. (150 кВт/204 к.с.), який генерує приблизно в чотири рази більше потужності, ніж оригінальний двигун потужністю 50 к.с. Незважаючи на жахливий коефіцієнт лобового опору кузова, електромобіль може проїхати приблизно 240 км на одному заряді.

Стів Драммонд, директор компанії, називає це найскладнішим перетворенням класичного автомобіля у електромобіль, яке вона робила на сьогоднішній день.

Так, інженери до гальм з тросовим керуванням непомітно додали гідравлічну систему. Крім того, гальмівна система була під’єднана до системи регенерації двигуна.

Команда також хотіла зберегти централізовану систему змащування шасі Rolls-Royce. Інженери змінили маршрут системи таким чином, щоб її також можна було повернути назад, якщо власник захоче повернути автомобіль до початкових специфікацій.

Крім того, покажчик палива замінено на світлодіодний еквівалент, який вимірює рівень заряду, а покажчик температури масла показує температуру електродвигуна. Публічний дебют Electrogenic Rolls-Royce Phantom II відбудеться в рамках Salon Privé в палаці Бленхейм у Британії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, класичний Mini перетворили на електромобіль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Логістичний гігант Maersk розширить свій парк електромобілів в Індії до 500 одиниць

У китайського виробника Dongfeng зʼявиться ще один суббренд Nammi: випускатиме міні-електромобілі