in

У резерві майже 2 млн штук: Tesla щодня отримує понад 1000 бронювань на Cybertruck

Не дивлячись на велику кількість нових виразних та швидких електромобілів, Cybertruck від Tesla продовжує привертати увагу ентузіастів. Стабільно велика кількість бронювань щомісяця свідчить про значний попит на унікальну машину.

Згідно останніх даних, станом на липень 2023 року оціночна кількість бронювань Cybertruck становила 1 943 876 екземплярів. Для порівняння, у травні 2021 року потенційними покупцями було заброньовано ледве більше мільйона електричних пікапів. Це означає в середньому приблизно 1102 бронювання Cybertruck щодня протягом останніх двох років.

Цікаво, наскільки швидко американський автовиробник зможе справитись з таким високим попитом на свою найбільшу та найбрутальнішу модель. Зазначається, що у 2022 році виробник електромобілів досяг значної віхи, вперше перевищивши позначку в один мільйон проданих електромобілів з показником у 1 313 851 одиниць.

Це свідчить про 40-відсоткове зростання порівняно з показником 2021 року, який становив 936 172 електромобілів. Таким чином, остання кількість бронювань наблизилась до кількості проданих машин через усю дилерську мережу Tesla за один рік. Зокрема, з 2019 по 2020 рік компанія передала клієнтам 866 750 електромобілів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Tesla пробив бетонний паркан і пірнув у басейн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Нью-Йорк стане першим містом у світі з повністю електричним автопарком таксі

Компактний та стильний: Little Car Company показала електромобіль у стилі класичного Bentley