in

Електромобіль Tesla після “тотала” воскрес в Україні: колишній власник вирахував його по Spotify

Власник електромобіля Tesla Model X у США наприкінці минулого року після серйозної ДТП здав її на запчастини та отримав страхову виплату. Через певний час він помітив, що його машина з’явилася в мережі та навіть почала надсилати повідомлення.

Виявилось, що після продажу електромобіль традиційно опинився на майданчику онлайн-аукціону Copart. На ній невідомий українець і придбав машину, привіз та відремонтував. Цікаво, що як тільки електромобіль з’явилася у мережі, попередній власник, редактор американського національного видання CNBC, Джей Яроу відкрив застосунок Tesla та скористався функцією геолокації і визначив, що  електричний кросовер знаходиться на півдні України.

Також перший власник помітив, що водій в Україні використовував його досі активний акаунт у Spotify для прослуховування ціфрового радіо Drake.

У службі підтримки Tesla Яроу порадили відключити колишній електромобіль від облікового запису та запропонували алгоритм дій. Якщо він вирішить це зробити, то відключення може перешкодити новим власникам користуватись рядом онлайн-сервісів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, cвітові продажі електромобілів зросли удвічі за рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Повинні відрізнятись від авто з ДВЗ: Renault обіцяє випускати незвичні електромобілі

Заповідник надзвичайно дорогих електромобілів: як живе швейцарський курорт, де заборонені авто із ДВЗ