in

Повинні відрізнятись від авто з ДВЗ: Renault обіцяє випускати незвичні електромобілі

Renault планує звертається до ретро-дизайну та інших не найбільш популярних напрямків, щоб у майбутньому відрізнити свої електромобілі від “анонімних” і “холодних” конкурентів.

Керівник відділу дизайну Renault Group Лоренс ван ден Акер зазначив, що переосмислення класичного дизайну є “непереборним” для генерального директора Луки де Мео, який відродив Fiat 500, будучи керівником італійської фірми в 2000-х роках, і, прийшовши в Renault, дав зелене світло майбутнім електромобілям у ретростилі Renault 4 та Renault 5.

“Я думаю, що є невисловлене очікування, що електромобілі повинні виглядати трохи іншими, аніж авто з ДВЗ – не такими “холодними” та не схожими на конкурентів. Я сподіваюся, що в майбутньому електромобілі стануть багатшими, і ми намагаємося зробити все можливе”, – зазначив Ван ден Акер.

Renault 5 був показаний у вигляді концепт-кару на початку 2021 року. Наразі однойменний серійний електромобіль перейшов на пізню стадію випробувань перед запуском наступного року.

“Коли я прийшов у Renault у 2009 році, мене запитали про те, коли я створю Alpine, чи Renault 4. Я відповів, що мене найняли, щоб проектувати майбутнє, а не проектувати минуле. Але за іронією долі, зараз мені видається непоганим створити кілька автомобілів, які б справді розповідали про хороші часи і викликали б в усіх позитивні емоції”, – додав він.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, завод Nissan у США переобладнають під виробництво електромобілів нового покоління.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Не вистачає навіть на 10 000 км: Rivian R1T надто швидко зношують шини

Електромобіль Tesla після “тотала” воскрес в Україні: колишній власник вирахував його по Spotify