in

Nissan і Renault створили новий альянс: що відомо

Nissan та Renault досягли угоди про реструктуризацію альянсу і незабаром оголосять про це. Переговори між двома автовиробниками тривали досить давно. У лютому було оголошено про рамки нового альянсу, згідно з яким Nissan отримає до 15% акцій у підрозділі Renault, що займається виробництвом електромобілів (Ampere), тоді як Renault зменшить свою частку в Nissan на 43%.

Відомо, що з лютого Nissan знизив свої стратегічні інвестиції в Ampere. Ставка, яку він візьме, залежатиме від вартості електромобіля Renault, але може бути не більше 10%. Очікується, що Ampere вийде на фондовий ринок у першій половині 2024 року і може бути оцінена в 10 мільярдів євро.

Вважається, що Renault особливо прагне залучити більше інвесторів до Ampere. Mitsubishi висловила певну зацікавленість у придбанні невеликої частки в компанії, виробник напівпровідників Qualcomm також підтвердив інтерес до інвестицій.

Колишній керівник альянсу Nissan-Renault Карлос Гон заявив ЗМІ, що остання угода між двома компаніями говорить про те, що між ними все ще існує велика недовіра.

“З останньою угодою вони намагаються створити міні-альянс із дуже скороченим обсягом співпраці. Між двома компаніями існує все ще велика недовіра, ситуація не змінилась”, – зазначив Гон.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, завод Nissan у США переобладнають під виробництво електромобілів нового покоління.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Під брендом Mitsuoka: представлена найекстравагантніша Mazda MX-5

Розроблено в Китаї: Buick представив концептуальний електромобіль Proxima