in

За ціною у $323 та з педалями: представлено незвичний Renault 5 EV без даху

Серійну версію електричного Renault 5 буде представлено в лютому 2024 року, але до того часу у шанувальників французького бренду є можливість придбати педальний дитячий автомобіль.

Педальний автомобіль Renault 5 E-Tech Prototype призначений для дітей віком від 3 років і має пластиковий кузов, який нагадує прототип Renault 5 2021 року. Цікаво, що задні ліхтарі у машині функціональні.

При розмірах 1060 мм в довжину, 580 мм в ширину і 460 мм у висоту, педальний автомобіль має місце лише для однієї дитини. Сидіння, оздоблене шкірою та тканиною, має три положення регулювання. Максимально дозволена вага в 30 кг чітко вказує на те, що батькам слід утриматися від спроб використовувати його.

Авто приводиться у рух виключно за рахунок кінетичної енергії дитини, яка генерується під час обертання педалей, що фактично робить його транспортним засобом з нульовим рівнем викидів.

Педальний автомобіль 5 E-Tech Prototype оцінили у 323 долари. Шанувальники R5 також можуть придбати колекційну модель в масштабі 1/18, яка коштує 85 євро, і меншу версію у масштабі 1/64 “лише” за 65 євро. Renault також пропонує дорогу копію моделі R5 у масштабі 1/12 за 400 євро.

В новій колекції також знайшлось місце курткам, джемперам, футболкам, кепкам, скейтбордам та вінтажним дерев’яним іграшкам – всього майже 400 найменувань. Renault каже, що всі продукти були розроблені у співпраці з автомобільними дизайнерами, які працюють у його студії.


Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mitsubishi інвестує $213 млн у електромобілі Renault.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Одразу 5 варіантів: компактний електромобіль Fiat Topolino отримав спеціальне видання на честь Disney

Rivian почне роздавати електричні пікапи у лізинг: подробиці