in

Rivian почне роздавати електричні пікапи у лізинг: подробиці

Автовиробник розкішних електромобілів найближчим часом розпочне видавати свої чотирьохмоторні пікапи R1T у лізинг.

За статистикою, приблизно 20% споживачів в США орендують свій автомобіль, але в Rivian такий метод продажів навіть не розглядали. Однак усе змінюється, оскільки компанія оголосила про “інноваційний спосіб отримати новий R1T”.

Деталі обмежені, але автовиробник надіслав електронний лист із повідомленням, що “наступного тижня відбудеться лізинг доступних конфігурацій R1T у вибраних штатах”. Далі компанія зазначила, що потенційні покупці можуть “отримати всі пригоди володіння Rivian за допомогою гнучкості лізингу”.

Перейшовши за посиланням і переглянувши “доступні конфігурації R1T”, можна побачити пікапи з чотирма моторами з цінами від 92 600 до 94 250 доларів. При цьому в електронному листі зазначено, що це “попередній перегляд” і “транспортні засоби можуть змінюватися”.

Головною перевагою лізингу для потенційних користувачів Rivian може стати можливість отримати федеральний податковий кредит у розмірі 7500 доларів. Незважаючи на те, що електромобілі Rivian виробляються в США, у правилах федерального податкового кредиту зазначено, що “рекомендована роздрібна ціна виробника транспортного засобу не може перевищувати 80 000 доларів для фургонів, позашляховиків і пікапів”.

Однак завдяки “магії” лізингової лазівки ця проблема може зникнути та дозволити клієнтам отримати вигоду від значної економії. Вже найближчим часом клієнти Rivian отримають нову опцію, яка щонайменше зробить R1T ще привабливішим.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, системи допомоги Rivian карають водія за невиконання команд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

За ціною у $323 та з педалями: представлено незвичний Renault 5 EV без даху

З запасом ходу у 430 км та 350 силами на колесах: електричний кросовер VinFast VF 7 розкрив усі характеристики