in

Понад 1000 сил на колесах: Rivian готує серйозне оновлення своїх електричних позашляховиків

Електричний пікап Rivian R1T випускається лише з 2021 року, а позашляховик R1S — з 2022 року. Але, схоже, у компанії вже є плани щодо оновленої версії платформи R1, і вона може з’явитися вже наступного року.

За даними джерел у компанії, оновлені R1T і R1S з’являться в 2024 році. Зазначається, що новинка отримає нову топову комплектацію Ascent. За очікуваннями, оновлення включатиме різні косметичні зміни – затемнені логотипи, а також функціональні зміни дизайну для покращення аеродинаміки електромобіля.

Найбільш захоплюючою частиною комплектації Ascent, безсумнівно, стане його силовий агрегат. За попередніми даними, новий пакет оснащення не просто покращить позашляхові здібності авто, але й підвищить потужність силової установки до понад 1000 сил з поточних 835 к.с. За словами джерела, новинка під час випробувань завдяки суттєвому приросту потужності при різкому старті навіть може відривати передні колеса від землі.

Цікаво, що цей трюк був досягнутий за допомогою силової установки з двома електромоторами, а не з чотирма, яка використовується зараз на серійних R1T і R1S, що може поставити під сумнів місце чотиримоторної версії в лінійці в майбутньому.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, системи допомоги Rivian карають водія за невиконання команд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Магазин, або маршрутка: Toyota показала “прямокутний” електромобіль Kayoibako

На три роки раніше і остаточно: Volkswagen завершив виробництво електромобіля e-Up