in

Нью-Йорк стане першим містом у світі з повністю електричним автопарком таксі

До 2030 року Нью-Йорк планує перевести міський парк каршерингу на електромобілі та транспортні засоби, обладнані під потреби «візочників». Відповідно до ініціативи Green Rides (Зелені поїздки), у 2024 році на таких транспортних засобах повинні виконуватися 5% всіх поїздок за наймом, у тому числі сервісів Uber та Lyft.

Плановий показник 2025 року – 15%, 2026 року – 25%. Повністю перейти на електромобілі та автомобілі, обладнані для гостей у інвалідних візках, місто планує до 2030 року. Сервіси Uber та Lyft, парк яких у Нью-Йорку сукупно налічує 78 000 транспортних засобів, також взяли на себе зобов’язання перейти на електромобілі до 2030 року.

Для здійснення цих ініціатив міській владі доведеться вирішити питання щодо зарядної інфраструктури. Наразі доступна для містян зарядна мережа Нью-Йорка налічує близько 200 швидкісних терміналів постійного струму та 1000 пристроїв type 2 для електромобілів. Міський департамент транспорту та приватні фірми планують швидко розширити зарядну інфраструктуру, щоб задовольнити потреби більшого електропарку.

Згідно з дослідженням Міської комісії з таксі та лімузинів (TLC), в даний час на ліцензовані автомобілі агентства припадає приблизно на 4% викидів транспортних засобів міста. Ініціатива Green Rides компанії спрямована на покращення екологічної ситуації у місті. Загалом до 2030 року Нью-Йорк планує скоротити викиди від транспорту наполовину.

Очікується, що до 2027 року буде досягнуто паритету цін між електромобілями та автомобілями з ДВЗ, а до 2035 року – викидами від них. Важливим чинником у досягненні цих цілей стануть федеральні та державні стимули для покупців електромобілів.

Як раніше повідомляв Autogeek, китайські виробники акумуляторів хитрістю отримують пільги в США.

За матеріалами: Electrek

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Грати в гру на задніх ліхтарях: власник електромобіля Zhiji L7 показав у дії незвичну опцію

У резерві майже 2 млн штук: Tesla щодня отримує понад 1000 бронювань на Cybertruck