in

Тримаємо кулачки: Porsche вже цього року може почати випуск найшвидшого електричного гіперкара

Керівництво Porsche обговорює перспективи запуску у виробництво електричного гіперкара Mission X протягом цього календарного року, який раніше був представлений у формі концепт-кару.

Хоча бренд ще офіційно не підтвердив виробництво Mission X, за даними джерел у компанії, існує велика ймовірність того, що авто зрештою потрапить на конвеєр.

Під час нещодавнього інтерв’ю виконавчий директор Porsche Олівер Блуме сказав, що реакція на автомобіль була надзвичайно позитивною і що “ідея полягає в тому, щоб прийняти рішення цього року” щодо виробничих планів.

“За допомогою концепції ми продемонстрували технологію, яку хочемо застосувати в автомобілі, профіль продуктивності, і відгуки, які ми отримали під час святкування нашої 75-річчя, були надзвичайно позитивними, тому це чудова мотивація для нас створювати саме такий автомобіль”, – заявив Блуме.

Незважаючи на те, що минуло вісім місяців з моменту оприлюднення концепту, Porsche залишався мовчазним щодо його характеристик. Porsche хоче досягти співвідношення потужності до ваги автомобіля один до одного, і вважається, що споряджена вага автомобіля становить 1521 кг. Це означає, що йому електромобілю потрібно буде видавати 1521 к.с. для такої пропорції.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Porsche Taycan зміг проїхати майже 600 км на одному заряді.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volvo продає значну частку виробника електромобілів Polestar: на що підуть отримані кошти

Стане конкурентом Ford F-150: Volkswagen готує повнорозмірний електричний пікап