in

Потужністю до 536 сил: Porsche Panamera отримала дві нові гібридні версії

Компанія Porsche представила дві нові плагін-гібридні версії Panamera. Німецький автовиробник додав у свою модельну лінійку варіант Panamera 4 E-Hybrid потужністю 463 к. с. і 4S E-Hybrid потужністю 536 к. с.

Таким чином, лінійка Panamera третього покоління з часом міститиме не менше чотирьох гібридних моделей. Раніше світ побачив гібрид Turbo E-Hybrid потужністю 671 к.с., сьогодні додалось ще дві модифікації, а четвертий варіант – Turbo S E-Hybrid з’явиться найближчим часом.

Обидва плагін-гібриди оснащені одним і тим же базовим 2,9-літровим V6, але у версії 4 E-Hybrid ДВЗ видає 300 к.с., У свою чергу, бензиновий V6 в 4S E-Hybrid розвиває 348 к.с., а разом з електромтором – 536 к.с.

Завдяки електромотору та бензиновому V6 E-Hybrid розганяється від 0 до 100 км/год за 4,0 секунди, а більш потужній версії для цього ж спринту знадобиться на 0,4 секунди меньше.

Електродвигун, захований у коробці передач PDK, цього разу видає 187 к.с. Гібриди отримують тягову батарею ємністю 25,9 кВт*год, що на 45 відсотків більше, ніж у попередника. На жаль, у Porsche не наводять жодних цифр запасу ходу на електротязі. Нагадаємо, що E-Hybrid і S E-Hybrid попереднього покоління могли проїжджати до 31 км на електротязі.

У компанії зазначають, що Porsche встановила бортовий зарядний пристрій на 11 кВт. Таким чином, знадобиться не менше 2,5 години, щоб повністю зарядити тяговий акумулятор.

В Україні нові плагін-гібриди будуть доступні для замовлення вже наприкінці березня. Зазначається, що поставки авто в Європу розпочнуть у другому кварталі 2024 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобіль Porsche Taycan суттєво оновили та встановили нову батарею.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Зі штучним інтелектом та великою батареєю: електромобіль Volkswagen ID.7 Tourer показали офіційно

Який електромобіль шукають в інтернеті найчастіше: оприлюднена цікава статистика