in

Електрична Porsche Panamera принципово відрізнятиметься від Taycan: стали відомі подробиці

Porsche розраховує зберегти свій перший електромобіль – Taycan – у модельному ряду навіть після представлення довгоочікуваної Panamera EV. Зазначається, що остання вирізнятиметься більшим простором у салоні і певною розкішшю, ніж спортивна модель Taycan.

Минулого місяця Porsche представила оновлений Taycan. Ліфтбек отримав більший запас ходу, покращені динамічні характеристики та значно швидшу зарядку.

“Ми продовжуємо цю історію успіху з оновленим Taycan. Новий Taycan досягає нових висот з точки зору продуктивності завдяки потужнішим батареям, терморегулятору та новій можливості push-to-pass”, – сказав Кевін Гік, керівник лінійки Taycan.

За його словами, хоча Panamera має дуже схожі габарити, у Porsche сподіваються зберегти Taycan у своїй модельній лінійці. Гік також додав, що впевнений у тому, що Taycan надовго затримається в модельній лінійці Porsche.

Він також зазначив, що коли Porsche додає нову лінійку моделей, топ-менеджмент не думає про те, щоб використовувати її лише три-чотири роки.

З моменту запуску свого першого електромобіля в 2019 році компанія Porsche продала понад 150 000 Taycan по всьому світу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Porsche Panamera отримала дві нові гібридні версії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Американські інженери розробили інноваційний метод переробки акумуляторів електромобілів: як він працює

З запасом ходу у 600 км: китайські електричні магістральні вантажівки з’являться у Європі