in

З запасом ходу у 600 км: китайські електричні магістральні вантажівки з’являться у Європі

Французька мережа спортивних супермаркетів Decathlon планує найближчим часом завезти до Європи електричну вантажівку китайського бренду Windrose EV.

Співпраця Decathlon і Windrose почалася ще в Китаї. Електричний тягач компанія використовує на трасі між двома розподільними центрами, розташованими приблизно на відстані 1600 кілометрів один від одного.

На сьогодні електромобілі Windrose EV пропонують лише 600 кілометрів запасу ходу, що забезпечує акумуляторами ємністю близько 729 кВт*год.

Кабіна Windrose EV зовні нагадує Tesla Semi. З точки зору європейських клієнтів, запуск китайських вантажних електромобілів може здатися екзотичним курйозом. Проте Decathlon оголошує про розширення випробувань цього авто та обіцяє перемістити вантажівки із Китаю до Франції вже до кінця цього року.

На наступному етапі також оголошено про випробування в країнах Бенілюксу. Тож є реальна ймовірність, що незабаром ми побачимо цей електричний тягач на дорогах Європи. Також можна очікувати, що європейська версія отримає осьову систему 6×2, щоб відповідати стандартам ЄС щодо маневреності.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, керівника компанії з випуску електровантажівок Nikola засудили на 4 роки.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електрична Porsche Panamera принципово відрізнятиметься від Taycan: стали відомі подробиці

Mercedes-Benz безкоштовно передає покупцям електромобілів нову зарядку Wallbox: хто може отримати подарунок