in

Mercedes-Benz безкоштовно передає покупцям електромобілів нову зарядку Wallbox: хто може отримати подарунок

Компанія Mercedes-Benz презентувала новий зарядний пристрій Wallbox для електромобілів. Домашній зарядний пристрій розроблено у стилі Mercedes-Benz та підтримує підключення до Інтернету, а також можливості оновлення по “повітрю”. Цікаво, що для деяких клієнтів нова зарядка буде безкоштовною.

Щоб підтримати перехід до електромобільного майбутнього, Mercedes також розробив і почав впроваджувати глобальну екосистему зарядки, яка наразі складається зі 100 000 зарядних станцій для електромобілів лише в США. У листопаді минулого року німецький автовиробник відкрив свій перший фірмовий зарядний центр у Північній Америці поблизу своєї штаб-квартири коло Атланти.

Сьогодні Mercedes-Benz поділився деталями про домашню станцію Wallbox. Завдяки підключенню до Інтернету користувач зможе контролювати рівень заряду та інші параметри віддалено за допомогою смартфона.

На додаток до контролю сеансів зарядки, користувачі можуть оцінити свої витрати на зарядку вдома на основі енергії, спожитої за будь-якої заданої швидкості з місцевої мережі. Новий зарядний пристрій також може отримувати оновлення програмного забезпечення по “повітрю”, що дозволить отримувати додаткові функції в майбутньому.

Wallbox працює від мережі 240 В і може видавати до 11,5 кВт. Фірмовий зарядний пристрій Wallbox доступний у дилерів Mercedes-Benz і вимагає професійного встановлення. Цікаво, що покупці електромобілів EQE або EQS у США незалежно від модифікації мають право на безкоштовну зарядну станцію.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mercedes-Benz змінює стратегію бренду на користь доступних авто.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З запасом ходу у 600 км: китайські електричні магістральні вантажівки з’являться у Європі

Nissan Leaf першого покоління втратить низку важливих функцій за командою автовиробника: подробиці