in

Mercedes-Benz кардинально змінить дизайн та назви нових електромобілів: що трапилось

Прагнучи максимально збільшити запас ходу, Mercedes-Benz надав своєму першому поколінню сучасних електромобілів дуже характерний дизайн. Однак настільки обтічний вигляд не дуже добре був сприйнятий клієнтами, і тепер автовиробник каже, що хоче надати своїм електромобілям трохи більше стилю.

За словами Крістофа Старжинського, віце-президента компанії з розробки автомобілів, бренд докладатиме більше зусиль, щоб забезпечити естетичність своїм авто.

“У нас був цей коментар, і ми сприймаємо цей коментар серйозно. Дивлячись на мову дизайну в Concept CLA, і, можливо, дивлячись трохи далі в майбутнє, ми точно бачимо, що новинки будуть прийняті”, – сказав Старжинскі.

За словами Старжинскі, електромобілі з часом, ймовірно, також втратять буквосполучення “EQ” у назвах моделей. Це частина формування майбутньої стратегії автовиробника. За попередніми даними, першим авто, що відмовиться від букв EQ у назві, стане новий електричний позашляховик на базі G-Class. Очікується, що більше подробиць про нову філософію дизайну компанії стане відомо вже найближчим часом.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в автомобілі Mercedes додали нову опцію сплати за сервіси відбитком пальця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Aston Martin розробив унікальні легкі акумулятори для електромобілів

Новий гібрид Honda CR-V навчили працювати суто на електротязі: як це реалізовано