in

Mercedes-Benz попередив про ризики купівлі електромобілів EQ у неофіційних точках продажів

Компанія “Автокапітал”, офіційний дистриб’ютор Mercedes-Benz в Україні, звертає увагу клієнтів на те, що ряд електричних моделей EQ, призначених для інших країн, в тому числі для Китайської Народної Республіки, завозяться на український ринок через неофіційні канали продажів.

При виробництві ці моделі не проходять необхідну технічну адаптацію для українського ринку – отже, такі автомобілі не призначені для експлуатації в Україні та не відповідають регуляторним вимогам українського та Європейського законодавства. Відповідно, на такі автомобілі не розповсюджується гарантія в Україні і Європі.

Авторизовані дилерські центри в Україні не мають права здійснювати будь-який ремонт або технічне обслуговування, включаючи відзивні кампанії, які можуть здійснюватись заводом-виробником. Усі зобов’язання заводу щодо таких автомобілів (гарантія, відзивні кампанії, тощо) повинні забезпечуватись в країні їх первинного продажу.

У офіційному представництві зазначили, що на всі нові електромобілі EQ від Mercedes-Benz, придбані в офіційній дилерській мережі в Україні, поширюється дворічна офіційна гарантія від виробника – базово на автомобіль, та додатково на найбільш коштовні елементи – високовольтні акумуляторні батареї -розширена гарантія в залежності від моделі сягає 10 років.

“Mercedes-Benz та компанія «АВТОКАПІТАЛ» залишаються відданими своїм клієнтам, тому наполегливо рекомендують клієнтам проявляти максимальну обережність і приймати виважені рішення щодо придбання автомобілів Mercedes-Benz через неофіційні канали продажів, усвідомлюючи усі можливі ризики”, – йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в автомобілі Mercedes додали нову опцію сплати за сервіси відбитком пальця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У серію наступного року: 1000-сильний гібридний гіперкар Aston Martin Valhalla запустять у виробництво

Електромобіль Volvo EX30 отримав спортивну та позашляхову версії: подробиці