in

Mercedes-Benz показав надкомпактну зарядну станцію для електромобілів: скільки коштує

Mercedes-Benz прагне спростити процес заряджання для своїх власників за допомогою нової системи Mercedes Flexible Charging System Pro. Повідомляється, що нова станція зарядки сумісна з більшістю європейських типів розеток і може забезпечити зарядну потужність до 22 кВт, залежно від інфраструктури.

Пристрій можна закріпити на стіні в гаражі власника електромобіля, або ж весь час зберігатися в транспортному засобі, що дозволяє легко використовувати його на громадських зарядних пунктах по всій Європі. При підключенні система автономно керує процесом заряджання, автоматично налаштовуючись на оптимальну потужність. Серед функції безпеки – виявлення витоків струму та датчик температури. Крім того, зарядка є водостійкою та водонепроникною для додаткової надійності.

До того ж, зарядка може підключатись до Інтернету, що дозволяє користувачам контролювати процес зарядки зі свого смартфона через застосунок Mercedes-Benz Charger App, за допомогою якого власник може заздалегідь визначити налаштування заряду для зручного щоденного використання.

За допомогою програми користувачі також можуть встановлювати свої цільові показники споживання енергії, регулювати витрати на енергію та встановлювати оновлення. За даними компанії, зарядна станція важить близько 5 кг. Система доступна в усіх країнах ЄС, а також у Швейцарії та Британії, та оцінена у 900 доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, названі найкращі зарядні мережі Європи у 2023 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Україні з 1 березня подешевшають кілька груп електромобілів: кого це стосуватиметься

Nikola передала клієнтам свої перші вантажівки на водневих паливних елементах: подробиці