in

Tesla розробляє найбільшу у світі зарядну станцію мережі Supercharger: де відкриють та скільки машин прийме

Tesla планує побудувати нову найбільшу в світі станцію зарядки Supercharger. Немає сумніву, що Tesla має найкращу мережу зарядки, але компанії ще є що вдосконалювати. Йдеться навіть не лише про вдосконалення, а про розвиток відповідно до різних потреб зростаючого парку електромобілів у Північній Америці.

Користувачам потрібно більше станцій, з більшою кількістю розеток, з різними конфігураціями, щоб зробити їх доступними для нових типів транспортних засобів, які переходять на електротягу.

Нову найбільшу станцію Supercharger побудують в Каліфорнії, США. Зарядка з’явиться в окрузі Керн, штат Каліфорнія. Відповідно до заявки на отримання дозволу на будівництво, на новій станції буде понад 160 портів Supercharger, що зробить її найбільшим Supercharger у світі.

Невідомо, коли станція буде готова, але вона точно обслуговуватиме інтенсивний рух між Північною та Південною Каліфорнією. Tesla раніше вже вклала значні кошти в цей маршрут. Фактично, нова станція буде розташована поблизу вже існуючої Tesla Kettleman City Supercharger, яка теж колись була найбільшою у світі Supercharger.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Tesla збільшить мережу зарядок Supercharger в Ісландії за допомогою автозаправних станцій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Франція зупиняє програму субсидування електромобілів на 2024 рік: стала відома причина

Дорожче нової машини: електромобіль BMW i3 шокував власника ціною заміни батареї