in

Не лише Supercharger: названі найкращі зарядні мережі Європи у 2023 році

Користувачі мобільного застосунку та сайту Chargemap склали щорічний рейтинг найкращих зарядних мереж у Європі. На думку власників електромобілів, перше місце займає мережа Tesla Superchargers, за нею слідує голландська мережа Fastned. До ТОП-3 рейтингу також увійшла французька мережа Electra.

Що стосується співвідношення ціни та якості послуг, то за цим показником перше місце зайняла французька мережа Orléans Métropole. На другому місці опинилася мережа швидкої зарядки NW IECharge, яка широко представлена в приміських і сільських районах, за нею йде мережа супермаркетів Lidl.

Надійність інфраструктури також є важливим критерієм для водіїв електромобілів. Цей параметр об’єднує у собі зручність використання, швидкість початку заряджання, співвідношення наданої та очікуваної потужності, стан зарядної точки та кабелів тощо. За цим комплексним параметром кращим визнано мережу Fastned, за нею слідують Tesla Superchargers і французька мережа Electra.

Рейтинг найкращих мереж був складений на основі 390 000 відгуків, залишених користувачами Chargemap про різні зарядні мережі з 20 квітня по 31 грудня 2023 року включно.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, зарядки для електромобілів переведуть на ядерний синтез.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Майже половина – електромобілі: названі переможці конкурсу “Жіночий автомобіль року”

Оновлена Skoda Octavia 2024 року готується до офіційного дебюту: показані нові фото