in

Зарядки для електромобілів переведуть на ядерний синтез: подробиці

Ізраїльська компанія, партнером якої є Honda, розробляє технологію ядерного синтезу, яку можна використовувати для зарядки електромобілів.

Компанія NT-Tao за підтримки Honda розробляє міні-генератори ядерного синтезу, які планує використовувати як зарядні станції для електромобілів. Компанія каже, що буде готова до виробництва демонстраційних установок до 2029 року, перш ніж почати їх комерціалізацію в 2030-х роках. На додаток до підтримки Honda, NT-Tao отримала фінансування від ізраїльського уряду та співпрацює з Прінстонським університетом у США.

Кожне з генеруючих потужностей компанії матиме від 10 000 до 20 000 кіловат і матиме розміри, які підходять для розміщення у вантажному контейнері. Ядерний синтез спрямований на відтворення реакцій, які відбуваються на Сонці, і деякі вважають, що він може стати важливим джерелом енергії в майбутньому.

Вважається, що Honda зацікавлена у використанні технології синтезу енергії для зарядних станцій електромобілів. Зрозуміло, що можливості NT-Tao дозволять заряджати до 1000 транспортних засобів одночасно. Виконавчий директор NT-Tao Одед Гур-Лаві каже, що інвестиції в 20 000-кіловатний об’єкт виробництва електроенергії, ймовірно, становитимуть від 70 до 100 мільйонів доларів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, прототип електричного кросового байка від Honda виграв першу нагороду.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Інвестує понад $711 млн: BMW готується виробляти електромобілі нового покоління

LG представила концепт автомобіля майбутнього Alpha-Able і незвичний кемпер