in

Мінівен та седан з новим лого компанії: Honda представила два електричні концепт-кари

Honda у рамках виставки CES 2024 у Лас-Вегасі представила одразу два концептуальні електромобілі. Новинки назвали Saloon і Space-Hub, і служать попереднім поглядом на серійні електромобілі японського автовиробника, що надійдуть у серійне виробництво через два роки.

Найбільш вражаючою з цих двох моделей, безсумнівно, є седан, дизайн якого натхненний клиноподібними концепціями 1970-х років, викликаючи спогади про культові моделі тієї епохи, включаючи знаменитий Aston Martin Bulldog.

Ще більш інтригуючим є те, що Honda підтвердила, що седан послужить джерелом натхнення для серійної моделі, яка має вийти на ринок у 2026 році. Спочатку вона буде представлена в Північній Америці, а потім у Японії, Азії та Європі. Honda підтвердила, що електричний седан базується на новій спеціалізованій платформі для електромобілів.

З іншого боку, електричний мінівен Space-Hub дозволяє зазирнути в майбутнє машин для перевезення більшої кількості пасажирів. Ця футуристична електрична модель може похвалитися великим скляним дахом. За водієм у відокремленому пасажирському салоні розташовані лави для пасажирів.

На додаток до концепцій, у рамках виставки Honda також представила новий логотип «H mark» для своїх майбутніх електромобілів. За словами представників компанії, новий дизайн логотипу символізує “дві витягнуті руки”, що відображає прагнення Honda “розширювати можливості мобільності та продовжувати задовольняти потреби своїх клієнтів”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Honda готує одразу дві версії Civic Hybrid.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Шість коліс та дизайн Cybertruck: XPeng представив незвичний електромобіль AeroHT

З рисовим лушпинням та соєвою олією: Goodyear представив нову шину для електромобілів