in

З рисовим лушпинням та соєвою олією: Goodyear представив нову шину для електромобілів

Компанія Goodyear представила нову всесезонну шину для електромобілів другого покоління під назвою ElectricDrive 2.

Виробник шин зі штаб-квартирою в Акроні, штат Огайо, опитав водіїв електромобілів і виявив, що дві характеристики, які вони найбільше хочуть від шин для електромобілів – це тиха їзда та покращені характеристики на мокрій дорозі.

Зазначається, що Goodyear інтегрував у шини ElectricDrive 2 пінопластові вставки SoundComfort Technology, які допомагають зменшити шум у салоні, а також асиметричний малюнок протектора, оптимізований для покращення зчеплення та чутливості на мокрій дорозі.

Ці шини для електромобілів також мають довговічну суміш протектора, яка допомагає водіям проїхати більше кілометрів на своїх шинах, і це важливо, оскільки більша вага електромобілів у порівнянні з авто з ДВЗ зношує шини швидше. ElectricDrive 2 також має аеродинамічну боковину, яка знижує опір, і, порівняно з ElectricDrive GT першого покоління, покращений опір коченню, що підвищує ефективність і запас ходу.

Також нова покришка виготовлена щонайменше на 50% із екологічно чистих матеріалів, зокрема соєвої олії, рисового лушпиння, попелу, кремнезему та екологічно чистого натурального каучуку. ElectricDrive2 буде доступний у США з травня. Він буде доступний у 17 розмірах і підходить для моделей Tesla Model 3, Model Y та Model S, Ford Mustang Mach-E, Chevy Bolt, Audi Q4 e-tron та ін.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Rivian R1T надто швидко зношують шини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Мінівен та седан з новим лого компанії: Honda представила два електричні концепт-кари

Можуть працювати до 24 годин: Mercury представив нові електричні двигуни для човнів