in

Можуть працювати до 24 годин: Mercury представив нові електричні двигуни для човнів

Компанія Mercury Marine презентувала два нові електричні підвісні човнові мотори на виставці CES 2024 у Лас-Вегасі. Мотори Avator 75e та 110e стали новими найбільшими електричними підвісними двигунами компанії. Ці дві нові моделі доповнюють лінійку з п’яти моделей і відкривають нові двері для любителів електричних човнів.

“Ми дуже раді представити Avator 75e і 110e на всесвітній арені CES. Ми також раді представити концепцію високовольтної електричної силової установки. Ця концепція продовжує позиціонувати нас як лідера інновацій у морській галузі”, – пояснив Джон Б’юлоу, президент Mercury Marine.

Заявлено, що Avator 75e виробляє 7,5 кВт (приблизно 10 к.с.) рушійної потужності на гвинті. Більший Avator 110e видає 11 кВт (приблизно 15 к.с.) на гвинті. На повному газі 75e та 110e забезпечують приблизно одну годину роботи на одній зарядці.

Подібні випробування часу роботи на менших електричних підвісних двигунах Avator показали, що час роботи може змінюватися від 1 години до понад 24 годин за рахунок зменшення газу.

Звичайно, у дальній подорожі на двигуні можна замінювати батареї Mercury. Продаж нових електромоторів для човнів повинен розпочатись в середині 2024 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Амстердамі запустять безпілотний електричний човен для вивозу сміття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З рисовим лушпинням та соєвою олією: Goodyear представив нову шину для електромобілів

З’явиться Chrome та погода: Android Auto отримує серйозне оновлення для електромобілів