in

З’явиться Chrome та погода: Android Auto отримує серйозне оновлення для електромобілів

Завдяки суттєвому оновленню Android Auto, електромобілі незабаром зможуть ділитися інформацією про батарею в реальному часі з Google Maps. Зазначається, що завдяки цьому навігаційна система зможе надавати приблизний рівень заряду акумулятора після прибуття в пункт призначення, пропонувати зупинки для заряджання по дорозі та навіть оцінювати, скільки часу триватиме заряджання конкретного електромобіля.

Нова функція дебютує в Ford Mustang Mach-E та F-150 Lightning найближчими місяцями. Потім оновлення буде доступне й у інших транспортних засобах.

Моделі, оснащені вбудованим Google, отримують безліч нових програм, включаючи популярний браузер Chrome. Говорячи про нові програми, у машинах буде доступ до Crunchyroll і PBS Kids, а також застосунку The Weather Channel.

Власники авто також можуть ділитись поїздками, які вони запланували на пристроях Android або iOS, безпосередньо в автомобілі з вбудованим Google.

Відомо, що з часом вбудований Google з’явиться в автомобілях Ford, Lincoln і Nissan пізніше цього року. У Google також повідомили, що технологія цифрових ключів незабаром буде впроваджена для деяких автомобілів Volvo, а в майбутньому – для ще більшої кількості брендів телефонів і автомобілів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, асистент GM OnStar завдяки Google обробив вже понад мільйон запитань.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Можуть працювати до 24 годин: Mercury представив нові електричні двигуни для човнів

Volkswagen вимагає знищити нові електромобілі, які дилер купив у Китаї: подробиці справи