in

Volkswagen вимагає знищити нові електромобілі, які дилер купив у Китаї: подробиці справи

Власник компанії Gregory’s Cars GmbH, яка зареєстрована в окрузі Шарлоттенбург і займається продажем автомобілів, вертольотів і яхт, а також їх ремонтом і орендою, вирішив почати продавати у Німеччині електромобілі з Китаю.

Для цього німець, який поміж іншим торгує меблями та Maserati і має офіс у Санкт-Петербурзі, придбав у Китаї партію електромобілів Volkswagen ID.6 з 22 штук за ціною, еквівалентною 24 000 євро, та вирішив продавати їх по 40 000 євро.

Після доставки придбаних машин компанія почала продавати дешеві електромобілі, які навіть ще не були офіційно представлені на той момент у Німеччині, через інтернет. Можливо, власник компанії не знав, що між компаніями з Німеччини та Китаю є договір про те, що дешеві Volkswagen, вироблені у Китаї, не можуть продаватись у країні зі столицею в Берліні.

Як тільки у офіційному представництві Volkswagen дізнались про цікаву пропозицію, одразу звернулись до кількох юридичних фірм. Таким чином, у короткі терміни компанії Gregory’s Cars було заборонено продавати електромобілі від Volkswagen шляхом тимчасової судової заборони, з ряду причин.

Юристи Volkswagen використовували досить складний закон про товарні знаки. Наприклад, автовиробник наклав заборону на продаж машин з логотипом ID.6, оскільки він має на нього захищений “патент на дизайн”.

У Volkswagen також на суді зазначили, що моделі серії ID, вироблені для Китаю, “не підходять для схвалення в Європі через їх апаратну та програмну конфігурацію”. Зазначається, що відмінності стосуються, наприклад, системи високовольтної батареї тощо.

Автовиробник пішов у судовій справі ще далі, та наполягає на знищенні 22 електромобілів ID.6. Цікаво, що за німецькими правилами утилізація кожної машини обійдеться в 15 000 євро. Але судова справа все ще триває…

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, заряджену версію електромобіля Volkswagen ID.7 GTX показали на перших фото.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З’явиться Chrome та погода: Android Auto отримує серйозне оновлення для електромобілів

Потужністю 1000 сил: електричний кросовер Mullen Five RS показали офіційно