in

Google розробив інструмент для вибору електромобіля: як працює

Новий сервіс по підбору електромобілів від Google дозволяють покупцям порівнювати запас ходу, фінансові міркування та інші параметри машин.

Google щойно запустив інструмент, який допоможе тим, хто купує електромобіль, прийняти обґрунтоване рішення. Сервіс надає низку важливих даних, включаючи запас ходу, податкові знижки тощо. Це лише один із розділів групи нових інструментів, які Google запустив у надії дозволити більшій кількості людей краще контролювати свої рішення щодо зміни клімату.

У міру того, як перехід на електромобілі триває, перед споживачами постає низка серйозних проблем. Одна з них – відсутність інформації про транспортні засоби. Новий інструмент спрямований на спрощення пошуку інформації про авто.

Сервіс не має конкретної назви, але він з’являтиметься під час пошуку на основі введення користувача. Наприклад, пошук “найкращих електромобілів” допоможе покупцям порівняти ціни, діапазон акумуляторів і доступні моделі. Google також допоможе покупцям порівняти федеральні та державні податкові пільги.

Крім того, покупці можуть перевірити, скільки коштуватиме заряджання електромобіля, а потім порівняти це з тим, скільки коштуватиме заправка автомобіля з двигуном внутрішнього згоряння. Google також розробив інструмент, який допоможе покупцям перевірити оцінку запасу ходу на основі їх конкретних маршрутів.

В результаті клієнт побачить, скільки заряду акумулятора залишиться в кінці подорожі та скільки зупинок на підзарядку, якщо такі будуть, знадобиться, щоб дістатися до місця призначення.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, асистент GM OnStar завдяки Google обробив вже понад мільйон запитань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Stellantis готує електромобілі із запасом ходу 700 км: анонсовано 5 моделей

Може стати заміною Stinger: Kia представила електричний концепт-кар EV4