in

Може стати заміною Stinger: Kia представила електричний концепт-кар EV4

Корейський автовиробник представив електричний концепт-кар EV4. Електричний седан показали світу на заході Kia EV Day у Сеулі. З точки зору дизайну, концепт EV4 дуже нагадує кросовер EV6. Судячи з фото, новий EV4 може похвалитися кліренсом майже як у кросовера.

“Kia має недавню історію з такими потужними автомобілями, як Stinger і Stinger GT, драйверськими автомобілями, і ми не хочемо втрачати цей потенціал в майбутньому”, — сказав в Сеулі керівник дизайну Kia Карім Хабіб.

За його словами, новинка має свіжий, сміливий, несподіваний дизайн, що зосереджений на продуктивності та візуальному ефекті.

Передня частина концептуального електромобіля EV4 дуже схожа на EV9 і EV5: високі та вузькі світлодіодні фари, капот має низький нахил. Загалом, силует точно нагадує форму EV6, але у формі спортивного седана.

Хабіб зазначив, що, як і в інших електромобілях від Kia, простір у салоні був головним пріоритетом у дизайні EV4 Concept.

“Це не низький седан, якими ми знаємо їх сьогодні. Ми хочемо знайти спосіб зберегти витонченіші транспортні засоби в майбутньому не лише з точки зору дизайну, але й з точки зору корисності”, – сказав він.

Дизайнер має рацію, кажучи про певний фаталізм щодо седанів. Майже в усьому світі продажі седанів протягом багатьох років падають і поступаються місцем кросоверам. Але керівники Kia впевнені, що цільова аудиторія у седанів ще достатньо вагома.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електромобілі Hyundai, Genesis, Kia отримають зарядний роз’єм від Tesla.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Google розробив інструмент для вибору електромобіля: як працює

Дозволить збільшити викиди авто у кілька раз: синтетичне пальне в ЄС отримає серйозні пільги