in

Kia анонсувала нову лінійку комерційних електромобілів: названа дата дебюту

Корейський автовиробник представить свої нові спеціально розроблені легкі комерційні електромобілі та бачення майбутнього на виставці CES 2023, яка розпочнеться 9 січня.

Після п’ятирічної перерви Kia повертається на подію з великими планами. Компанія представить свою майбутню лінійку комерційних авто і бізнес-стратегію.

Зазначається, що новинки від Kia поєднують “технології електромобілів з вдосконаленим програмним забезпеченням, яке відкриє двері для нового бізнесу та стилю життя”.

На виставці Kia буде представлено п’ять спеціально розроблених електромобілів, у тому числі той, масове виробництво якого заплановано вже на 2025 рік. Модельний ряд комерційних авто включатиме три середніх, один великий і один малий фургони. Найменша машина дебютує першою.

Корейський автовиробник також планує показати свою концепцію електромобілів для всіх з новими компактними концепт-карами EV3 і EV4. На виставці також будуть представлені флагман Kia EV9 і спортивний EV6 GT.

Kia хоче зробити спеціально сконструйовані електромобілі частиною свого основного бізнесу. Компанія прагне розширити сферу електронної комерції, логістики та доставки за допомогою спеціально сконструйованих електромобілів.

У квітні Kia почала будівництво свого першого заводу з випуску комерційних електромобілів у Південній Кореї. Автовиробник інвестував близько 758 мільйонів доларів, а масове виробництво почнеться в другій половині 2025 року. Компанія планує випустити 150 000 одиниць протягом першого року з потенціалом розширення об’єму випуску.

Нагадаємо, як повідомляв AUTOGEEK, електричний кросовер Kia EV9 випробували морозами Швеції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Volvo скоротить викиди СО2 на 75%: названо основні кроки 

Показаний на першому фото: Volkswagen анонсував новий електричний кросовер ID. 2all