in

У електромобілів виявили суттєвий недолік, що впливає на гаманці власників та шкодить довкіллю: дослідження

Додаткова вага та великий крутний момент електромобілів впливають на ресурс автомобільних шин. Зазначається, що їхні покришки зношуються значно швидше, ніж у авто з ДВЗ. Аналітики констатують, що швидкий знос шин став для багатьох власників електромобілів неприємним сюрпризом.

“Збільшення розриву в задоволеності між електромобілями та транспортними засобами, що працюють на бензині, підкреслює можливість для виробників шин і автовиробників ознайомити власників електромобілів з різницею в продуктивності”, — сказав Ешлі Едгар, старший директор J.D. Power з порівняльного аналізу.

Зазначається, що інтенсивне зношення шин також призводить до збільшення викидів. Пил шин може призвести до проблем з диханням, хвороб нирок і неврологічних ушкоджень. Оскільки шини електромобілів зношуються швидше, у цьому відношенні вони більше шкодять довкіллю.

На жаль, природа виробництва шин для електромобілів робить цю проблему складною для вирішення. У J.D. Power повідомляють, що цілі максимального збільшення запасу ходу та оптимізації зносу шин суперечать одна одній, створюючи значний виклик для автомобільної промисловості, який ставатиме ще більш важливим із зростанням сегменту електромобілів.

Нагадаємо, раніше повідомляв AUTOGEEK, компанія Daimler Truck та її американський бренд Freightliner представили серійну версію повністю електричної вантажівки eCascadia

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Стартап Alpha Motors, ймовірно, готує електричний пікап у ретростилі: подробиці

Найгірший квартал за три роки: акції Tesla впали через спад темпів продажів електромобілів