in

Honda відродила легендарне купе Prelude: отримає одразу кілька версій

Компанія Honda представила концептуальне купе Prelude, таким чином відродивши легендарне ім’я. Зазначається, що згодом авто отримає гібридну та електричну версії.

Прес-секретар Honda зазначив, що Prelude Concept не є прообразом чисто електричної моделі. За його словами, також варто чекати і гібридної модифікації новинки.

“Я можу підтвердити, що це гібрид. У квітні 2022 року ми оголосили про те, що Honda почне досліджувати створення двох спортивних електрифікованих моделей — Specialty і Flagship. Наша гібридно-електрична система – це електрифікований силовий агрегат, тому план не змінився”, – зазначив речник компанії.

За його словами, перший час новинка буде продаватись лише на японському ринку. Під час презентації представники бренду описали прототип як “серійний” автомобіль.

На даний момент про концептуальне купе Honda Prelude відомо дуже мало, але японський автовиробник описує його як “спортивну” модель, яка принесе власнику та пасажирам “радість від водіння” і “забезпечить надзвичайне хвилювання, якого ви ніколи раніше не відчували”. У Honda додали, що продовжують розробку серійної моделі і, окрім заяви про те, що вона електрифікована, поки що вирішили нічого не повідомляти про її силовий агрегат.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Honda готує одразу дві версії Civic Hybrid.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Hyundai вийшов на стежку війни з TikTok: випустив спеціальне програмне забезпечення

Ідею візьмуть Tesla: Lexus створить власну мережу зарядних станцій для електромобілів