in

Honda і Mitsubishi придумали нове життя батареям своїх електромобілів: як використовуватимуть

Honda і Mitsubishi підписали меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким два автовиробники будуть працювати над створенням підприємств, які використовують акумулятори електромобілів після списання.

Спочатку в новому бізнесі використовуватимуться батареї, які будуть встановлюватись в компактних моделях від Honda, які надійдуть у продаж у Японії у 2024 році. Цей бізнес має на меті керувати та максимізувати “вартість кожної батареї протягом усього терміну служби, переходячи від живлення електромобілів до використовувати у ролі стаціонарних накопичувачів енергії”. Простіше кажучи, Honda і Toyota хочуть перепрофілювати батареї від електромобілів і використовувати їх для систем зберігання енергії.

“Готуючись до епохи повноцінної популяризації електромобілів, Honda буде не тільки продавати електромобілі, але й активно підходити до енергоменеджменту, де батареї електромобілів будуть використовуватися як джерело енергії. Ми також зосереджуємося на повторному використанні та перепрофілюванні акумуляторів, які містять різноманітні рідкісні ресурси”, – сказав виконавчий директор Honda Тосіхіро Мібе.

Окрім того, Honda і Mitsubishi хочуть розгорнути інтелектуальну систему керування енергією, яка дозволить власникам електромобілів заряджати та розряджати свої транспортні засоби. Наприклад, система автоматично контролюватиме час заряджання та розряджання на основі пропозиції та попиту на електроенергію та, коли це можливо, використовуватиме зелену енергію для зарядки транспортних засобів. Власники також зможуть продавати електроенергію назад в мережу.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Honda запустила в серію міні-електромобіль Shogo для пацієнтів дитячих лікарень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Відео дня: Mercedes-Benz ефектно розбив два електромобілі один об інший

Від $36 000 за гібрид: Lexus назвав ціни найдешевшого кросовера у Європі