in

Відео дня: Mercedes-Benz ефектно розбив два електромобілі один об інший

Компанія Mercedes-Benz стала першим автовиробником, який провів публічний краш-тест двох електромобілів, щоб продемонструвати публіці їх безпечність.

Коли Європейська програма оцінки нових автомобілів (NCAP) проводить краш-тести транспортних засобів, вона зіштовхує їх зі статичним блоком на швидкості 50 км/год. Mercedes хотів довести, що його нові електромобілі є надзвичайно безпечними, тому він став першим автовиробником, який провів публічний краш-тест двох електромобілів.

У ДТП “зустрілись” електричні кросовери EQA та EQS на швидкості 56 км/год з 50-відсотковим перекриттям. За словами німецьких інженерів, такий тип аварії є дуже популярним на заміських дорогах, особливо коли одна машина намагається здійснити обгін. Швидкість була вибрана таким чином, щоб відобразити припущення, що обидва транспортні засоби, ймовірно, будуть гальмувати напередодні зіткнення.

За словами Mercedes-Benz, манекени, використані в цьому краш-тесті – чотири з яких були призначені для імітації жінок-пасажирів, а один з яких імітував пасажира-чоловіка – показали низький ризик серйозних травм.

Таким чином, Mercedes-Benz використовує краш-тест, як частину нової рекламної кампанії, щоб довести споживачам, що його електромобілі навіть безпечніші, ніж авто з ДВЗ.

“Безпека є частиною ДНК Mercedes-Benz і одним із наших основних зобов’язань перед усіма учасниками дорожнього руху. І для нас захист людських життів не є питанням силової установки. Недавній краш-тест доводить, що всі наші транспортні засоби мають однаково високий рівень безпеки”, – сказав Маркус Шефер, головний технічний директор компанії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, до 2030 року Mercedes-Benz встановить 10 000 швидкісних зарядних станцій для електромобілів.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Випускатимуться в Японії: Mazda готує одразу кілька електромобілів

Honda і Mitsubishi придумали нове життя батареям своїх електромобілів: як використовуватимуть