in

Hyundai вийшов на стежку війни з TikTok: випустив спеціальне програмне забезпечення

Корейський автовиробник винайшов цікавий метод боротьби зі сплеском кількості крадіжок автомобілів Hyundai. Компанія представила безкоштовне програмне забезпечення для захисту автомобілів від TikTok Challenge.

Цей крок здійснюється в партнерстві з низкою місцевих урядів, відділів поліції та громадських організацій. Автовиробник продовжує проходити тонку межу між прийняттям і відкиданням відповідальності за зростання кількості крадіжок своєї продукції. У багатьох містах США та Європи кількість крадіжок зросла на вражаючі “тисячі відсотків”.

Феномен соціальних медіа, викликаний вірусним викликом у TikTok, який навчав людей, як легко викрасти Hyundai або Kia без іммобілайзера, може наближатися до вирішення. Обидві компанії наполегливо працюють над встановленням програмного забезпечення, яке зробить популярний метод неефективним. У Hyundai кажуть, що це оновлення вже є майже на одному мільйоні автомобілів.

“Наші клієнти є головним пріоритетом, і ми заохочуємо всіх відповідних власників і орендарів Hyundai скористатися безкоштовним оновленням програмного забезпечення, щоб захистити свій автомобіль”, – сказав Девід ВандеЛінде, віце-президент відділу післяпродажного обслуговування Hyundai Motor America.

Нагадаємо, Як раніше повідомляв AUTOGEEK, король дрифту Кеїчі Цучия показав майстер-клас на Hyundai Ioniq 5 N.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

До сотні – за 5,3 секунди: британці перетворили яскравий класичний Ford Mustang на електромобіль

Honda відродила легендарне купе Prelude: отримає одразу кілька версій