in

Інвестує понад $711 млн: BMW готується виробляти електромобілі нового покоління

BMW повідомила, що найближчим часом інвестує 711 мільйонів доларів у модернізацію свого головного заводу в Мюнхені для виробництва виключно електромобілів до кінця 2027 року.

Мюнхенський завод BMW стане першим у існуючій виробничій мережі компанії, який буде переведено повністю на електричні автомобілі. Новий завод у Дебрецені, Угорщина, який наразі будується, також виготовлятиме лише електромобілі, а майбутні моделі Neue Klasse планують виготовити там у 2025 році.

Після завершення оновлення заводу в Мюнхені туди буде перенесено виробництво седана Neue Klasse, а також інші моделі нового покоління, які виготовлятимуться також на заводі BMW у Китаї з 2026 року та на заводі в Мексиці з 2027 року.

На відміну від своїх конкурентів, BMW не поставила власної цілі щодо припинення виробництва ДВЗ, тому їй, можливо, доведеться просто дотримуватися правил ЄС, які забороняють продаж бензинових і дизельних автомобілів з 2035 року. Тим не менш, автовиробник заявляє, що планує досягає мети щодо виробництва електромобілів. Цього року компанія планує продати півмільйона авто на електротязі.

An employee works at the BMW manufacturing plant in Greer, South Carolina, U.S., October 19, 2022. REUTERS/Bob Strong

Крім того, BMW вкладає багато грошей у свою концепцію Neue Klasse, яка, за її словами, обіцяє подолати технологічний розрив і наздогнати таких конкурентів, як Tesla. У вересні минулого року на автосалоні IAA Munich Mobility автовиробник представив свою концепцію Vision Neue Klasse, яку зараз тестує та доопрацьовує.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новий електромобіль BMW iX2 показали офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Toyota працює над електромобілем з запасом ходу у 1200 км

Зарядки для електромобілів переведуть на ядерний синтез: подробиці