in

LG представила концепт автомобіля майбутнього Alpha-Able і незвичний кемпер

На виставці CES 2024 компанія LG представила декілька продуктів, пов’язаних із автомобілями, і найцікавішим із них є футуристичний концепт-кар під назвою Alpha-Able.

Концепція побудована навколо тем “трансформація”, “дослідження” та “відпочинок”. У LG вважають, що інтер’єр авто майбутнього повинен мати можливість “фізично трансформуватися відповідно до різних ситуацій або цілей; перетворившись на ресторан для обіду, офіс для роботи або навіть кінотеатр на колесах”.

Щоб досягти цього, концепція оснащена прозорими, гнучкими та рухомими дисплеями, які доступні в різних форм-факторах.

LG також хоче, щоб транспортні засоби “розуміли унікальний контекст кожної подорожі, враховуючи пункт призначення, тривалість подорожі та інші змінні”. У компанії вважають, що цього можна досягти за допомогою штучного інтелекту. Для тих, хто хоче розслабитися, LG передбачив сидіння з підігрівом і масажем, а також екрани з заспокійливими сценами.

Окрім Alpha-able, LG представила новий кемпер Bon Voyage. Він має довжину у 3,8 метра, ширину 2 метри і висоту у 2,2 метра. Кемпер назвали “персоналізованим життєвим простором, призначеним для розширення якості життя вдома на природі”. Новинка обладнана ліжком, а також холодильником, очищувачем води й електроплитою.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Hyundai та LG побудують у США спільний завод з виробництва акумуляторів для електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Зарядки для електромобілів переведуть на ядерний синтез: подробиці

Замість ключа обличчя: Continental представив інноваційну систему доступу у авто