in

Навігатор Waze допоможе власникам електромобілів діставатися місць зарядки

Знайти зарядну станцію для електромобіля відтепер стане набагато легше. А все завдяки застосунку Waze.

Відтепер власник електромобіля зможе знаходити зарядні станції для електромобілів на маршруті, який він прокладає у Waze.

Важливим моментом тако; є те, що користувачі Waze самі зможуть надсилати інформацію про працюючі зарядні станції. Оскільки дуже часто інформація про станції зарядки для електромобілів є застарілою або ненадійною, у Waze вирішити полегшити цей пошук і надали своїм користувачам можливість повідомляти актуальну інформацію щодо зарядної інфраструктури. Редактори карт із Waze будуть у режимі реального часу переглядати та оновоювати ці дані, щоб інформація на картах у застосунку була максимально точною.

“Waze прагне зробити так, щоб водіям електромобілів було легше та доступніше заряджати ваші транспортні засоби. Якщо ви готуєтеся до довгої літньої подорожі чи прямуєте через місто на футбольний матч, будьте впевнені, Waze допоможе вам знайти зарядну станцію по дорозі”, – зазначили розробники застосунку.

У Waze запевнили, що ця функція буде працювати у всьому світі. Однак потрібно почекати декілька тижнів.

Як повідомляв Autogeek, Renault став першим автомобільним брендом, який запропонував додаток Waze, інтегрований безпосередньо в мультимедійну систему автомобіля.

За матеріалами: blog.google/waze

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Porsche заснували стартап для миттєвої діагностики стану електромобілів

Kia презентували свій найбільший і найдорожчий електромобіль EV9