in

Kia презентували свій найбільший і найдорожчий електромобіль EV9

Електричний позашляховик Kia EV9, який вже до кінця цього року компанія обіцяє посати поставляти клієнтам, стане найбільшим та найдорожчим електромобілем бренду.

Kia EV9 стане одним із 14 нових електромобілів, які компанія випустить протягом наступних п’яти років.

Електропозашляховик матиме декілька модифікацій – він буде шести та семимісним, а також із заднім та повним приводом з двома двигунами. 

Автомобіль був представлений на автосалоні в Лос-Анджелесі у 2021 році. Серійна модель, яка буде випущена вже зовсім скоро, дуже точно відповідає лініям представленого концепту. У серійної моделі лише трохи нижчий дах та зменшений дорожній просвіт. 

А от приладова панель моделі матиме принципово новий дизайну – це буде єдина панель приладів та інформаційно-розважальна панель, що об’єднує кілька дисплеїв. Салон автівки буде просторим, відкритим і розслабляючий.

EV9 використовує ту саму основу, що і EV6 та Hyundai Ioniq 5 і 6 – це спеціально розроблена, повністю електрична платформу e-GMP. Kia ще не оприлюднила жодних технічних деталей, але можна з упевненістю сказати, що з огляду на необхідність перевозити до семи людей, інженери, ймовірно, використають подовжену колісну базу, щоб втиснути більше акумуляторних модулів.

У Kia вже підтвердили, що в рамках своєї стратегії «Plan S» буде створена високопродуктивна версія EV9 GT, який буде перевищувати 577-сильний EV6 GT.

Точна вартість моделі наразі невідома. За попередніми даними, у Великій Британії за Kia EV9 доведеться віддати від 65 до 85 тисяч фунтів стерлінгів в залежності від модифікації.

Як повідомляв Autogeek, фотошпигунам вдалося спіймати електричний позашляховик Kia EV9 й зняти його більш детально.

За матеріалами: autoexpress.co.uk

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Навігатор Waze допоможе власникам електромобілів діставатися місць зарядки

Китайський аналог Mini продаватимуть дешевше $15 000: всі подробиці