in

Без бензину та солярки не обійтись: Tesla збільшить мережу зарядок Supercharger в Ісландії за допомогою автозаправних станцій

A Tesla Inc. Model S electric vehicle charges at a Supercharger station in Rubigen, Switzerland, on Thursday, Aug. 16, 2018. Tesla chief executive officer Elon Musk has captivated the financial world by blurting out via Twitter his vision of transforming Tesla into a private company. Photographer: Stefan Wermuth/Bloomberg via Getty Images

Tesla оголосила про плани значно розширити мережу швидкісних зарядних станцій для електромобілів Supercharger в Ісландії через партнерство з мережею АЗС.

На думку американського автовиробника, Ісландія ідеально підходить для масового впровадження електромобілів. Виробництво електроенергії на острові вже майже на 100% відновлюване, що робить електромобілі надзвичайно чистими, а оскільки острів віддалений, то бензин дорогий.

Незважаючи на те, що в столиці – Рейк’явіку – живуть близько 350 000 людей, навколо міста спостерігається значна концентрація населення, і люди мають відносно короткі маршрути, які можна покрити більшістю електромобілів.

Tesla зробила інвестиції в країну, побудувавши мережу Supercharger на всьому острові, яку вона відкрила для всіх електромобілів у 2022 році. Інвестиції окупилися, оскільки у 2023 році Tesla стала найбільш продаваною маркою автомобілів у країні з часткою ринку в 20%. Model Y також побила 35-річний рекорд як найбільш продаваний автомобіль у країні.

Тепер Tesla прагне розширити свою зарядну інфраструктуру в країні, щоб підтримувати зростаючий автопарк. Автовиробник оголосив про угоду з оператором АЗС N1 щодо розміщення 20 нових Supercharger по всій країні. Це значне розширення, враховуючи, що наразі Tesla має лише 9 станцій Supercharger в Ісландії.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електропікап Tesla Cybertruck не впорався із невеликим сугробом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

ТОП-5 доступних електричних кросоверів українського ринку

Заощадить мільйони доларів: Ford може прибрати зі своїх машин важливу електронну систему